To najstarszy serwis ze œcišgami, wypracowaniami i materiałami dla uczniów, studentów!
Wybierz przedmiot, temat i szukaj interesujących Cię prac. Jeżeli zrobiłeś/aś własne ściągi lub opracowania, koniecznie podeślij je do nas, niech inni też skorzystają!

XII Bielskie Targi Edukacyjne Bielsko-Biała 11-12 lutego 2014 roku

21-01-2014

Targi edukacyjne to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu i w krótkim czasie poznać i porównać oferty wielu szkół, uczelni i placówek edukacyjnych, uzyskać praktyczne porady i konsultacje, zapoznać się z nowymi, ciekawymi kierunkami kształcenia.

Na stoiskach targowych przedstawione będą najnowsze propozycje szkół średnich i wyższych, szkół językowych, placówek edukacyjnych, będzie można uzyskać informacje bezpośrednio u ich przedstawicieli, skorzystać z pakietu materiałów informacyjnych.

Kadra, studenci i uczniowie tych placówek oświatowych chętnie udzielą wszelkich informacji i rozwieją wiele wątpliwości co do wyboru dalszej drogi edukacji.

Możliwości dalszego kształcenia przedstawi około 80 szkół i uczelni z Bielska - Białej i regionu, a także z innych ośrodków akademickich w Polsce.

Niewątpliwą atrakcją targów będą występy i pokazy na scenie targowej, gdzie uczniowie i studenci przedstawią działające w szkołach i uczelniach zespoły zainteresowań m. in. muzyczne, teatralne, taneczne i inne. Da to pogląd, jak można rozwijać swoje pasje i spędzać czas w czasie poza lekcyjnym, co też jest ważne przy wyborze swojej ścieżki edukacyjnej (więcej w Programie Targów).

Targom towarzyszą ciekawe seminaria m. in. Wojewódzki Urząd Pracy przedstawi tematy: "Gdzie i jak szukać pracy - zobacz jak to robią inni" oraz "Rozwiąż test i rozpoznaj własny obszar zawodowy" .

W konkursie dla zwiedzających uczniowie mogą wygrać szereg cennych nagród m. in. czesne, kursy językowe i inne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką edukacyjną, a szczególnie uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich do odwiedzenia 12 Bielskich Targów Edukacyjnych w dniach 11 – 12 lutego w Hali BKS w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 19 w godz. 9-16.

Zwracamy się z prośbą do dyrekcji szkół oraz grona pedagogicznego do zorganizowania grupowych wyjść młodzieży na targi.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA, więcej na: www.targibielskie.pl

Źródło: inf. wł.

- więcej wiadomości - więcej wiadomości - więcej wiadomości -

Box reklamowy - zainteresowany?
Dodaj ściąge »

Czas generowania strony: 0.0024 sekund.